SKB 1SKB19-R1208 rack cabinet 28U Freestanding rack Black
Manufacturer: SKB
SKU: 4306509
Manufacturer part number: 1SKB19-R1208
GTIN: 0789270992474
Overview
Overview
Products specifications
Attribute name Attribute value
Height 29.5"
Weight 68.6 lbs
Inner Width 19"
Width 23.5"
Depth 27.5"