Samsung WMN22UDPD signage display mount 22" Black, Metallic
Samsung WMN22UDPD. Maximum screen size: 22", Minimum VESA mount: 11.8 x 11.8" (300 x 300 mm), Maximum VESA mount: 11.8 x 11.8" (300 x 300 mm). Product color: Black, Metallic
Manufacturer: Samsung
SKU: 3458771
Manufacturer part number: WMN22UDPD
GTIN: 8806085332638
Products specifications
Attribute name Attribute value
Width 3.7"
Depth 3.74"
Height 15.5"
Weight 7.05 lbs
Mounting Type Wall
Technical details
Product color Black, Metallic
Other features
Number of displays supported 1
Ergonomics
Maximum screen size 22"
Mounting
Minimum VESA mount 11.8 x 11.8"
Maximum VESA mount 11.8 x 11.8"
Products specifications
Attribute name Attribute value
Width 3.7"
Depth 3.74"
Height 15.5"
Weight 7.05 lbs
Mounting Type Wall
Technical details
Product color Black, Metallic
Other features
Number of displays supported 1
Ergonomics
Maximum screen size 22"
Mounting