Havis C-AS-840-11 mounting kit Black
Havis C-AS-840-11. Product color: Black
Manufacturer: Havis
SKU: 3866182
Manufacturer part number: C-AS-840-11
Product Details:
- Used in Chevrolet Impala police package mounted directly to floor or used with C-TMW Series
- Ideal for bench seat applications in SUV's and pickup trucks
- 8" enclosed console for light trucks & SUV's
- 11" deep x 9" wide
- Fits under the dash for bench seats
- Mounts directly to the vehicle floor or C-TMW tunnel plate base
Specifications:
- Gross Weight: 5.00 lbs
Product Details:
- 11" deep x 9" wide