Axiom 7XB7A00025-AX internal hard drive 600 GB 10000 RPM 128 MB 2.5" SAS
Axiom 7XB7A00025-AX. HDD capacity: 600 GB, HDD speed: 10000 RPM, Storage drive buffer size: 128 MB, HDD size: 2.5", Interface: SAS
Manufacturer: Axiom
SKU: 5123372
Manufacturer part number: 7XB7A00025-AX
GTIN: 0841280153983
Products specifications
Attribute name Attribute value
Type HDD
HDD interface transfer rate 12 Gbit/s
Non-operating shock 400 G
Non-operating vibration 3 G
HDD number of heads 3
Ports & interfaces
Interface SAS
Operational conditions
Operating temperature (T-T) 5 - 55 °C
Storage temperature (T-T) -40 - 70 °C
Operating shock 40 G
Operating vibration 0.5 G
Power
Power consumption (typical) 7.15 W
Power consumption (idle) 3.91 W
Operating voltage 5 V
Features
Component for Server/workstation
HDD size 2.5"