AddOn Networks ADD-MPOMPO-12M5OM4 fiber optic cable 472.4" (12 m) MPO OM4 Aqua color
AddOn Networks ADD-MPOMPO-12M5OM4. Cable length: 472.4" (12 m), Fiber optic type: OM4, Connector 1: MPO, Connector 2: MPO
Manufacturer: AddOn Networks
SKU: 6013618
Manufacturer part number: ADD-MPOMPO-12M5OM4
GTIN: 0821456208273
Products specifications
Attribute name Attribute value
Cable Length 472.4"
Technical details
Product color Aqua color
Features
Fiber mode structure Multi-mode
Connector 1 gender Male
Connector 2 gender Male
Connector 1 MPO
Connector 2 MPO
Fiber optic type OM4
Packaging content
Quantity per pack 1 pc(s)
Logistics data
Shipping (inner) case width 2.75"
Shipping (inner) case length 4.76"
Shipping (inner) case height 1.2"